620 відгуків
+380 (97) 637-99-22
+380 (95) 014-42-45
WATERTAP

Сенсорні змішувачі.

Сенсорні змішувачі.
Сенсорні змішувачі Раніше про таких кранах можна було лише мріяти, але в наші дні ці мрії стали реальністю. Вже багато виробників сантехнічних приладів стало пропонувати багато технічних нововведень. Одні з них – сенсорні змішувачі. Такі крани самі розуміють, коли потрібно включитися і вимкнутися, ніж виділяють своє існування від інших сантехнічних приладів. Принципи роботи сенсорних змішувачів  Робота цього змішувача досить проста: підносиш до нього руку – починає текти вода, як тільки рука забирається, вода перестає текти. Крани такого виду застосовуються для ванної, мийки на кухні та у ванній кімнаті, біде. Словом, такий кран може цілком замінити собою звичайний кран. Зовнішній вигляд такого змішувача досить цікавий: це кран, у якого немає зовнішніх вентилів або важелів, а всього лише гусак, має датчик фотоелемента. Зазвичай датчик спрацьовує на відстані близько 30 см. Варто зауважити, що відстань реагування фотоелемента можна регулювати вручну. Є два види установки сенсорного змішувача: Відстань, на якому буде спрацьовувати фотоелемент, для включення і вимикання води.
Час, через яке починає текти вода. Можна встановити час подачі води через кілька секунд, а можна без затримки, як тільки руки будуть піднесені до змішувача.
Позитивні і негативні сторони змішувачів Перевагами даних змішувачів є:       Їх гігієнічність. Не секрет, що шкідливі бактерії осідають найчастіше на ручках кранах, що особливо негативно позначається при їх установці в місцях, де ними користується багато різних людей: громадських вбиралень, кафе та ін.
Довговічність. При використанні цих змішувачів не відбувається поломки і зносу деталей, що рухаються, які присутні в звичайних кранах.
Економія води. Адже багато людей, які користуються звичайними кранами в громадських місцях, часто не закривають воду, вважаючи дотик до вентилів або важелів кранів, після миття власних рук. Також використання таких приладів допомагає вирішити проблему, яка може виникнути під час відключення води. Застосування такого крана не дасть затопити водою власне житло і житло для своїх сусідів.
Удобство в использовании. Сенсорные смесители позволяют один раз настроить температуру подаваемой воды, чтобы в дальнейшем пользоваться водой одной температуры. Это довольно удобная вещь, которая избавит от постоянной настройки крана и будет полезна тем, у кого есть дети небольшого возраста.
Отрицательные стороны сенсорных смесителей       Все же, такой кран будет не самым лучшим вариантом, для применения его на кухонной мойке. Там все же постоянно нужно применять воду разной температуры.
Такий змішувач може бути не зовсім зручним, при наборі води у ванну. Для цього потрібно встановлювати кран з термостатом, який забезпечить безперебійну подачу води потрібної температури.
Ціна хорошого сенсорного крана зазвичай в кілька разів більше, ніж простих кранів.
Питання, які виникають щодо сенсорних кранів         Як налаштовується температура води в крані? Найчастіше вентиль є під самою раковиною, яким проводиться настройка температури води.
Может ли кран самостоятельно включиться? Да, такое возможно только в случае попадания в зону чувствительности крана. Но если зона чувствительности освободится, то вода сразу же перестанет течь.
Нужно ли электричество для питания фотоэлемента такого крана? Нет: электричество для работы такого крана не нужно. Фотоэлемент питается от литиевой батарейки, время работы которой составляет несколько лет даже при нескольких тысячах срабатываний его в течении одного месяца. Такие краны довольно долго будут работать при установке их даже в общественных заведениях: общественного питания, туалетах и т.д.
Для зміни батарейки потрібно демонтувати кран? Немає: спочатку монтується кран, а після в нього вставляється батарея живлення.
З усього цього видно, що сенсорні крани вже мають достатню популярність, і не за горами той день, коли вони повністю замінять звичні всім змішувачі.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner