620 відгуків
+380 (97) 637-99-22
+380 (95) 014-42-45
WATERTAP

Сифон для раковини.

Сифон для раковини.
Сифон для раковини  Сифони для раковин є дуже необхідними предметами у складі каналізації будинку. Він забезпечує витікання стоків з житла в каналізаційну систему. Найчастіше розташування сифона приховано від людських очей за тумбу або за стійку раковини. Але не завжди виходить приховати його, а отже, виникає питання, як зробити його більш привабливим. Це може бути сифон, покритий хромованим покриттям. Такий варіант цілком гармонійно впишеться в кухонну композицію, не сильно виділяючись своїм виглядом від інших сантехнічних приладів. Але не тільки злив стічних вод у каналізаційну систему повинен забезпечувати сифон. Він ще служить гідрозатворів, тобто пробкою, яка запобігає проникненню неприємних запахів з каналізації в приміщення. А ще сифон служить своєрідним кишенею, в якому відкладається великий сміття, який згодом може проникнути в каналізаційну систему і сприяти там виникнення пробки. Які бувають сифони Сифони випускаються для раковин різного виду. Вони можуть відрізнятися дизайнерськими фантазіями, матеріалом виготовлення та формою конструкції. Розглядаючи матеріал, застосовуваний для виготовлення, можна говорити, що він повинен витримувати підвищену температуру і вплив хімічно агресивних речовин. Тому сифони найбільш часто виготовляють з: Пластика;
Металу;
Чавуну;
Бронзи;
Латуні і сплавів з неї.
Пластиковий сифон на сьогоднішній день, напевно, найпоширеніший. Вони практичні, надійні, не піддаються корозії і володіють відмінною довговічністю. Встановлення такого сифона цілком під силу зробити самостійно, і подальше обслуговування його простіше, ніж його металевого побратима. Більш складним вважається монтаж чавунного сифона, адже для його установки потрібно провести якісну підгонку, але це окупається його досить довгим часом эскплуатации. Більш рідкісним випадком вважається придбання сифона з латуні і її сплавів. Це завдяки підвищеної вартості цього сантехнічного приладу. Не впливає на слабку популярність цих пристроїв навіть те, що вони практично не схильні до корозії.                  Поділ сифонів за типом конструкції Ще сифони поділяють за типом конструкції, на: Плоскі;
Гофровані;
Пляшкові;
Трубні;
Подвійні або потрійні.
Плоские сифоны. Применяются зачастую, когда наблюдается дефицит пространства. Они могут ставиться не только на раковины, но и на ванны.
Плюс такого сифона в его простой установке и конструкции. Минус – для его чистки придется полностью его демонтировать.         Гофрированные сифоны. Сифоны с такой моделью наиболее просты и удобны. На внешний вид - это гофрированная выгнутая труба, и выпуск для слива жидкости.
С одной его стороны имеется выпуск, крепящийся к раковине, а с другой стороны он имеет переходник, которым подсоединяется к канализации. Этот сифон также устанавливается при недостатке пространства. Минус его также состоит в полном демонтаже во время чистки.         Бутылочные сифоны. Сегодня это самая распространенный вид сифонов. Своей формой напоминает бутылку, от чего и получил свое название.
Монтаж его немного сложнее, чем предыдущие виды сифонов, но более простая чистка, делают его наиболее применяемым в настоящее время. Плюс такого изделия то, что к нему можно с помощью специальных фитингов присоединить сливную трубу от посудомоечной и стиральной машины.         Трубные сифоны. Зачастую устанавливаются в раковинах ванных комнат, т.к. в кухонных условиях довольно часто возникает проблема в его прочистке. На внешний вид это изогнутая трубка, в которой присутствует водяной затвор. А для его прочистки, нужно снять нижнее колено.
Минус такого сифона – его небольшая водяная пробка, которая может с течением времени испариться, если водой долгое время на пользоваться. Для предотвращения этого, нужно налить немного подсолнечного масла в сифон. Пленка от масла покроет воду и не даст ей испариться, в следствии чего неприятные запахи не поступят в помещение.         Подвійні або потрійні сифони. Ці сифони по своїй конструкції дають можливість підключення до нього зливних шлангів від посудомийних і пральних машин.
Ось і все про види і розмаїттях сифонів. А який Вам до вподоби, вибирайте самі.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner