620 відгуків
+380 (97) 637-99-22
+380 (95) 014-42-45
WATERTAP

Фітинг NTM (MASTER)

в виде галереив виде списка
Фітінги металопластикові NTM Master Італійська компанія NTM, за короткий час відмінно зарекомендувала себе на ринку України, надаючи велику різноманітність металопластикових фітингів та інших товарів для монтажу водопровідних і опалювальних систем. Ряд фітингів металопластикових NTM Master, включає в себе муфти, цанги, кути та інші різновиди запірної арматури. Для них характерні надійність і безпеку. Це забезпечується ретельним контролем на виробництві. Вся продукція цього бренду характеризується екологічністю, що досягається за рахунок застосування екологічно чистої сировини, що відповідає європейським нормативам. А крім цього, документально підтверджено відсутність радіоактивності в металі, що застосовується для виготовлення фітингів. Вміст свинцю в латуні міститься в межах норми. Перевага товарів компанії NTM При монтажі металопластикової системи водопроводу потрібно вибирати найбільш якісні комплектуючі, адже до нього постійно будуть підвищені вимоги. Та й не тільки одними навантаженнями будуть характеризуватися вимоги, яким повинна відповідати конструкція, зібрана з металопластикових фітингів. Водопровід може мати різні конструктивні особливості, що може досягатися застосуванням фітингів різного виду. Фітинги NTM Master володіють такими перевагами: Матеріал для їх виготовлення – латунь, має додаткове нікелювання. Це сприяє тому, що вся конструкція водопроводу володіє особливою міцністю.
Застосування цих фітингів, забезпечує досить високу швидкість монтажу системи.
Фітинги несприйнятливі до корозії.
Система з цих фітингів має малу вагу.
Система з фітингів NTM володіє хорошою пропускною здатністю.
Різноманітність фітингів Якщо розглядати асортимент усієї продукції NTM, то можна відмітити велику різноманітність товарів. У нього входять: Муфти. Застосовуються для з'єднання частин системи. Для зручності монтажу можуть ці вироби можуть мати зовнішню або внутрішню різьбу. Також є вироби, у яких є настінний кріплення.
Кути. Застосовуються для повороту трубопровідної системи. Також можуть мати зовнішні або внутрішні різьби і настінні кріплення.
Трійники, хрестовини. Ці фітинги повинні забезпечувати розгалуження трубопроводу на три або чотири напрямки. Діаметри виходів можуть бути однаковими й різними.
Запірні крани та інші вироби.
Усі фітинги на своєму корпусі мають маркування, в якій вказується типорозмір виробу, наприклад: муфта 20х1/2. Це означає, що діаметр виробу 20 мм, а крок різьби – 1/2. На нашем сайте, Вы найдете наиболее распространенные товары, в категории металлопластиковые фитинги. Для Вас представлен удобный каталог, с описанием и изображениями изделия. Наиболее приемлемые цены наверняка Вам понравятся. Если Вам нужны качественные товары в мире сантехники, то Вам дорога – прямиком в WATERTAP.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner