620 відгуків
+380 (97) 637-99-22
+380 (95) 014-42-45
WATERTAP

Фітинг NTM original

Фітінги металопластикові NTM Original (посилені) Компанія NTM на сьогоднішній день, міцно завоювала одну з лідируючих місць на світовому ринку серед виробників запірної арматури. Асортимент кампанії представлений такими виробами, як фітинги, крани, металопластикові труби та ін. Компанія NTM має велику кількість своїх представництв у багатьох країнах, а її продукція поставляється більш ніж в 50 країн. Головним секретом якості виробляємих фітингів, є повний контроль над вступником сировиною на підприємство. Адже перевірка сировини відбувається до того, як з нього буде виготовлено будь-який виріб. В цей час його перевіряють на відповідність різним нормам і стандартам. Якщо говорити про потужностях підприємства NTM, то вони складають приблизно 200 000 виробів у день, що дозволяє забезпечувати своєю продукцією багато країн. Одним з основних напрямків діяльності компанії NTM, є виготовлення металопластикових фітингів, де особливим напрямком можна вважати металопластикові посилені фітинги. Вони відрізняються від виробів, виконаних в економ стандарті, більшою товщиною стінок. При необхідності придбання цієї продукції, відвідуйте інтернет магазин WATERTAP, де Ви знайдете великий каталог даної продукції. Переваги посилених металопластикових фітингів NTM: Всі товари виготовлені з латуні. Стінки виробів повністю нікельовані.
Товщина стінок у посиленого фітинга приблизно на 30 % товще, ніж в економ варіанту.
Температура води, яку можуть витримати ці деталі, може досягати 150 °С, а граничний тиск – 100 атм.
Збільшення товщини стінок, в цілому не впливає на вагу конструкції, яку виготовляють з фітингів. Вона все також залишається невеликої ваги.
Пропускна здатність системи, виготовленої з посилених фітингів, також залишається досить високою, незважаючи на більш товсті стінки виробів.
Різноманітність металопластикових фітингів NTM Original (посилених) Як і в звичайних варіантах виробів, посилені модифікації фітингів включають в себе муфти, трійники, кути, цанги, хрестовини, кульові крани та інші вироби. З їх допомогою можна швидко виконати монтаж водопровідної системи, навіть не маючи спеціальних інструментів і спеціальних знань. Для кріплення, багато різновиди фітингів мають додаткові настінні кріплення. На корпусі виробів присутній маркування, яка інформує про діаметр і крок різьби, які є у вироби.  Висновок: якщо Вам потрібно монтаж водопроводу, який би зміг витримувати підвищені навантаження, потрібно віддати перевагу посиленим фітингів, NTM. Це воістину лідер на світовому ринку з виробництва сантехнічних приладів. А інтернет магазин WATERTAP – має великий асортимент даної продукції на ринку України!
в виде галереив виде списка
Ніколи не економте на металопластикових фітингах, найчастіше це призведе до сумних результатів. Недорогий металопластиковий фітінг які виробляються в країнах типу Індії та Казахстану далеко не еталон надійності. Невелика економія, може обернуться протіканнями і пробитиями. Звичайно кращим рішенням буде купити фітинги вже відомих марок і виробників, які вже заслужили на ринку сантехніки не малу популярність в якості. NTM ORIGINAL - це фірма з Італії (Сардинія), яка сертифікована в нашій країні, зуміла за довгий час стати одним з лідерів європейського ринку в області сантехніки та виготовлення латунних металлопалстікових фітингів і опалення. Вироби фірми NTM перевіряються на оригінал написом MADE IN ITALY на корпусі а так само на гайці , так що відрізнити їх від підробок дуже легко. У кожній сфері є лідер, так от в сфері виробництва фітингів для металопластикових труб лідер компанія NTM (на 100% плід італійського таланту). Складається з латуні/екологічний/підлягає здачі у вторинну сировину/не містить пластмасу. Монтаж Очень легок и на много удобнее в монтаже чем его предшественники. Если еще 5-7 лет назад монтировать металлопластиковые трубы это было целое дело - то с помощью этих итальянских чудо изделий сегодня это может сделать даже человек , который ни разу не брал в руки трубу. Пуш-Фитинг это самый современный способ монтажа, для труб и труб из сшитого полиэтилена ПЭКС, в наше время Ключ? Резак? - нет! - они больше не нужны, используйте только свои руки. Составные части: Удерживающая колодка
Тарілчаста пружина
Розпірне кільце
Противоконтактное кільце
Ущільнювальні кільця
Інструкції з монтажу: Перевірити, затягнута чи колодка до упору
Вставити трубу
Все готово - легко і просто
Інструкції з демонтажу та повторного використання: Відкрутити утримуючу колодку
Отримати трубу
Поміняти розпірне кільце
Вставити трубу
NTM - самофіксуючийся фітінг нового покоління, повірте, ви не пошкодуєте у виборі, вибравши саме фітінг компанії NTM

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner