620 відгуків
+380 (97) 637-99-22
+380 (95) 014-42-45
WATERTAP

Запірна арматура для водопостачання та опалення

в виде галереив виде списка
Види опалення в приватному будинку З самого початку людства на Землі, існувала проблема обігріву житла. З тих пір, як з'явилося житло, з'явилася і проблема його обігріву. Спочатку з цим справлялися за допомогою вогнищ, після печі, потім – водяне, електричне, водяне. Останнім – найбільш застосовуваний вид сучасного опалення. Ще один новий вид опалення – теплі підлоги. Водяне опалення На сьогодні найпопулярнішим вважається водяне опалення. У нього є два види: Відкрита система;
Закрита система.
Щоб зрозуміти, як виглядає відкрита система, уявіть замкнутий контур з труб, батарей, радіаторів. По контуру циркулює гаряча вода. Котел нагріває воду, а циркуляція води відбувається примусово, за допомогою циркуляційного насоса, або природним способом, за допомогою самостійної циркуляції води. При цьому способі нагріта вода піднімається вгору розширювальний бак і звідти самопливом тече вниз, поступово доходячи до котла. Далі все повторюється.
Закрита система ще не зовсім популярна. У неї замість звичайного розширювального бака встановлюється вакуумний і вода не самопливом переміщається по системі, а з допомогою насоса, який створює тиск у системі до 3 бар.
Ця система має свої переваги: Не відбувається випаровування води з розширювального бака;
Можливість використання труб з меншим діаметром;
Можливість встановлення систем теплих підлог в приміщеннях;
Установка розширювального бака в приміщенні не допускає його замерзання в морози і додаткове утеплення взимку.
Котли, що застосовуються для нагріву води, можуть бути газовими, твердопаливними, рідкопаливними, електричними. Найбільш поширеними при наявності газової магістралі, вважаються газові котли. Проте останнім часом з-за ціни на газ, вони стали здавати свої позиції котлів, що працюють на твердому паливі.
Твердопаливні котли: їх робота відбувається при спалюванні твердого палива: дров, вугілля, палет, паливних брикетів. Ці котли хоч і не володіють повною автоматизацією як газові, і не такі зручні у використанні, але при постійно зростаючій ціні на газ в нашій країні, почали поступово відвойовувати втрачені позиції в газових котлів. При використанні такого котла потрібно подбати про сухому приміщенні, у якому планується зберігати паливо.
Електричні котли. Ціни на електроенергію постійно зростають, що призвело до того, що цей вид котлів також перестав користуватися популярністю.
Рідкопаливні котли. Вони застосовують рідкі речовини для нагрівання теплоносія в системі опалення. Це може бути солярка, мазут тощо, Знову ж таки, ціни на енергоносій у такому котлі дуже висока, що не робить їх популярними.
Інші прилади, які входять до складу водяної системи опалення: Циркуляційний насос. Забезпечує примусову циркуляцію води в контурі;
Батареї, радіатори. Виготовляються з декількох матеріалів: чавуну, сталі, алюмінію, біметалічних матеріалів. У кожного матеріалу є свої переваги і недоліки. В даний час все частіше починають віддавати перевагу радіаторів з алюмінію або біметалічних матеріалів, з-за їх численних достоїнств.
Труби. Також можуть бути з таких матеріалів: метал, пластик, металопластик.
останнім часом металеві труби поступово втрачають свою популярність. На зміну їм прийшли нові, сучасні види труб: пластикові і металопластикові. По фортеці ці труби практично не поступаються металевим, але по зручності монтажу, естетиці, своїй вазі, антикорозійним властивостям, набагато йдуть попереду. Електричне опалення Якщо розглядати електричне опалення, то воно характеризується застосуванням електричних нагрівачів, які встановлюються замість радіаторів, батарей, які застосовуються в водяній системі опалення. На сьогоднішній день такий вид обігріву житла недоцільний, з-за високої ціни на електрику. Теплі підлоги Теплі підлоги можуть бути електричними і водяними. Це залежить від того, якими елементами будуть нагріватися підлоги. Можуть застосовуватися труби, заповнені водою і електричні нагрівальні елементи. Водяные теплые полы В этом случае источником тепла является трубы, заполненные водой, которые укладываются непосредственно под пол. В качестве труб используют металлопластиковые. Их укладывают зигзагами под всей поверхностью пола. Главным преимуществом такой системы считается более высокий КПД, чем у обыкновенной системы отопления. Он выше примерно на 20-30%, а в зданиях с высокими потолками, экономия достигает до 50%. Также экономится пространство, за счет отсутствия всех комплектующих отопительной системы. Якщо порівнювати з електричними теплими підлогами, водяні економніше приблизно в 5 разів. Електричні теплі підлоги У цьому варіанті теплих підлог в якості нагрівальних елементів застосовують: Електричні кабелі.
Нагрівальні мати.
Плівкові нагрівачі.
У першому варіанті нагрівання відбувається за допомогою електричного кабелю, який прокладений по підлогою в цементній стяжці. Тепле повітря від нагрітого кабелю піднімається вгору, нагріваючи приміщення. Другий спосіб – укладання нагрівального мату. Він являє собою наклеєний електричний кабель на стеклотканевую сітку. Мати укладають під облицювання підлоги. Добре підходить для підлоги з керамічної плитки, бетону або кам'яної підлоги. Пленочные полы, или как их еще называют, инфракрасный обогрев. Представляют собой тонкую пленку, внутри которой проложены токопроводящие элементы. Электрический ток проходит через пленку, которая выделяет инфракрасное излучение, нагревающее помещение. Данная система считается самой передовой на сегодня и позволяет производить укладку пленки непосредственно под напольное покрытие. Недостатком электрических теплых полов считается повышенный расход электроэнергии. На обогрева 1м² территории расходуется примерно 100-150 Вт. Общие затраты не трудно посчитать самому. Как видно, сейчас существует несколько видов отопления жилья, а какой подойдет Вам – выбирайте сами. При необходимости – посетите магазин WATERTAP, где можно не только выбрать интересующий товар, но и проконсультироваться, какому товару лучше отдать предпочтение.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner